| Prezidentul a întrebat:

Ati fost vreodata supti de o gaură neagră? Ati intrat și în altă dimensiune?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Nu,dar my gaura va suge tot rolling on the floor

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Am supt odata vodka dintr-o sticla neagra.
Mi-au placut mult gaurile negre. De fiecare data cand am avut de-a face cu una am intrat in alta dimensiunewinking

| suităr a răspuns:

Frumos in găurile negre, mai venim.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,dar din pacate nu mai pot pleca de aici...

| drLoo a răspuns:

Nu poți să trăiești asemenea experiențe, decât spiritual. Trebuie sa ne detașăm de ideile fixe și să ieșim din corpul material.
Materia ar fi anulata instant in contact cu gaura neagră. Noi putem transcende in alte dimensiuni, dar deocamdată pe parcursul vieții suntem blocați mental și în general pe parcursul vieții ne afundam și mai mult în lumea materială.