| mhn24 a întrebat:

Ati mai trait vreodata ceva asemanator?
http://i.imgur.com/1SFUe.png

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu cand joc ceva ii dau sign out la messenger

| Razvan a răspuns:

Pana acum nu, dar am ceva obsedati de cs prin lista. Ii trec la "tipi periculosi"big grin

| Geanina a răspuns:

Nu prea. mie de obicei mi se blocheaza jocul cand imi da cineva buzz tongue

| alexgogo a răspuns:

Fie folosesti alt client de messenger, care nu e asa agresiv, fie te deconectezi in timp ce joci.

Fie... faci un upgrade la calculator happy

| pinkrulz1994 a răspuns:

Apai.stiu cum e! dar mai bine iesi de pe mess cand joci ceva, altfel iti faci numa nervibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de multe ori.

Mă tot întreb, de ce nu închid toate ferestrele şi rămân doar cu jocul?