| pufy6646475 a întrebat:

Ati mai vazut asa ceva? http://www.google.ro/......http?/url

17 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Musique):

Bravo Musique, ar trebui educați cum sa copieze link-ul de la imagine, nu sa copieze rezultatul de pe google.

| Musique a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Am încercat deja asta.

| Mişaaa a răspuns:

Ommmgggg.

Chemaţi preotul!

| Furculingură a răspuns:

Pietre? Nu, niciodată. Ce-s alea?

| ady123 a răspuns:

Asta vad eu toata viata mea

| epurel a răspuns:

Ales sunt obiectele lui satan, menite să te controleze, du-te repede la biserică până nu îţi pierzu sufletul.
gizăs bless.

| zurick a răspuns:

Pai...DA Aruncam cu ele in apa cat timp ceilalti frecau menta acolo

| Ashadow a răspuns:

Numa'-n rinichii lu' bunicu.

| suit?r a răspuns (pentru Ashadow):

Câte pietre a avut? o.o

| Ashadow a răspuns (pentru suit?r):

Habar n-am, nici nu stiam sa numar pe-atunci.

| suit?r a răspuns:

Nu!

Traga-mi-ar palme Son-Goku!

| Naяutσ a răspuns:

Ciudat, tinere daca imi permiti sa te intreb, ce sunt alea? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O.O
Extratereştrii?

| AtsukoKure a răspuns:

Da...laughing
Ca imi da eroare cand intru pe link.

| pufy6646475 explică:

Tari raspunsuri si da, stiu si eu ca nu am copiat link-ul bine.Scuzati-ma.

| punkbuster9988 a răspuns:

Le vad peste tot: se baga in fata la cozi in magazine, fura acadele, si ti pun piedica.Ce putem face...ele sunt mai multe ca noi.