| Trinitas a întrebat:

Ati observat ca acum pe Minimax e un desen animat despre cum se c*ca dinozaurii?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.omule.sincer sunt imatur din fire...dar nu ma mai uit pe minimax de la 11 ani
*decat la arthur ma mai uit big grin *

| Bogdanux a răspuns:

N-am mai urmarit Minimax de... 3-4 ani? De cand a devenit de rahat pur.

| PotcaPădurii a răspuns:

Mai interesant era daca pe Minimax era un program despre cum se reproduc animalele. Pun pariu ca tunci nu mai era catalogat drept 2-8 ani(cu indulgenta)

| lalalalallll a răspuns:

Ăla cu Miku, Mika?
Se mai uită frățiorul meu mai mic.

| Trinitas explică:

Lol, nu l-am cenzurat, mi l-a cenzurat robotul. Si nu ma uit pe Minimax, am deschis televizorul si cand am vazut am facut o fata cam asa ceva: http://www.myfacewhen.com/1/

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Trinitas):

In fine.laughing *majuscule*

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Vrei sa zici ca tu te uiti pe minimax?laughing)

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Si de ce ai cenzurat cuvantul"caca"?

| DAN3ZX a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Poate ca sa nu suspende intrebarea TPU /intrebarea daca nu crezii uita te in regulament

| AnneBre a răspuns:

Lol.straight face
Nu ma mai uit pe Minimax de aprocimativ 2 ani, de cand a inteput sa dea desene de copii de 4 ani

| CrazyKitty a răspuns:

Nu prea ma uit pe minimax. mai mult pe Disnney chanel sau stiri.

| Rockart a răspuns:

Bună! Exact despre asta vorbeam pe mess mai devreme cu o prietenă. laughing Este GENIAL, stiai că şi dinozaurii făceau căcuţa?

| ScheißeBeMine a răspuns:

Nu urmaresc minimax tongue