| Foxie2 a întrebat:

Ati observat ca majoritatea userilor cand vad la final continutul
"alcool" si campul lexical al acesteia, nu mai raspund la nimic din ce scria inainte?

Beti frailor beti! tuica, bere, vin, wisky,

4 in 1 (4 intr-o poza)
Sa vedeti ce combinatie iese.
http://i.imgur.com/NrtNd.jpg

acum serios, doar nu te asteptai la o bautura adevarata nu?

5 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Alcool

| Pralină a răspuns:

Hac!

| PotcaPădurii a răspuns:

Mda, tot n-am priceput nimic. Sunt beata muci, vad luminite(si nu sunt in pom), iar berea nu merge cu laptele. Nu creed ca am observat. Chiar ma asteptam la o bautara adevarat(n-am reusit sa citesc username-ul decat la sfarsit). Am baut vreo 2 beri azi, o cafea(asta e fara alcool, dar tot pic in fund), 2 pahare cu un lichior care zici ca e apa de dinti, si un pahar de vin. Ma mir ca mai reusesc sa tastez...

| lalalalallll a răspuns:

Dă o bere nene.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Vin? Tuica? undeee?