| anonim_4396 a întrebat:

Mie îmi place sa beau! Dar nu orice băutură,de exemplu wisky, vodca sau țuică nu îmi place.Consum bere și vin,în special șpriț, în asa fel încat sa ma amețesc.Adica beau cate 6-7 pahare.Beau de cel puțin 3-4 ori pe săptămână și ma simt bine. Vouă va place sa beti? Mi-e mi se pare extraordinara băutura!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand beau e singurul moment cand ii tolerez pe prosti si as face hora cu ei pe manele.
extraordinara, indeed!

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu imi place. Cand eram mai mica imi placea si mi se parea distractiv, insa acum imi displace starea de ameteala pe care o da bautura.