| smek3r a întrebat:

Ați păcălit vreodată pe cineva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Mi se pare penibil si injositor, sa te cobori intrat incat sa pacalesti oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mai multe ori, dar păcăleli inofensive. happy

| Drake21 a răspuns:

Da, cand o murit bunicasa la un prietenas dupa o vreme auzea pasi noaptea in casa intr o camera incuiata (debara) si cand m-am dus sa vad ce aude, am zis ca aud si eu ca asta tot auzea, si deodata am darmat usa la debara ( nimic acolo) si dimineata am chemat preotul si dupa nu o m ai auzit

| ArchangelElohim a răspuns:

S-a intamplat, dar sentimentul dupa ce ai facut fapta nu e deloc inaltator, din contra. asa ca nu am mai repetat niciodata fapta. si mai exact nu am pacalit ci doar am schimbat un pic adevarul pe ici pe colo pentru propriu folos.