| alexalex07 a întrebat:

Pe cine ati pacalit?
azi

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pe un coleg. "sireturile." - am mai avut eu cateva manevre, da esuatehee hee.

| Libelle a răspuns:

Pe profa: i-am zis ca i-am spart geamul la masina, pe colegi (sireturile descheate, ti s-au rupt strampiii... s. a)

| monyk a răspuns:

Buna, din fericire nimeni nu m-a pacalit pana acumhee hee, dar eu am pacalit cativa colegi si pe bunica meahee hee
i-am zis unei colege ca i-a picat banii pe jos, apoi alteia i-am zis ca s-a murdarit pe pantalonihee hee
Bunicii mele i-am zis ca a sunat-o cineva si ea a venit repede sa vada cine e si i-am zis ca e pacaleala de 1 aprilie, apoi i-am zis ca a venit o femeie la ea, ea a mers repede sa vada cine a venit la ea si si-a dat seama ca a fost vrajeala, nu s-a suparat pe mine ca s-a amuzat si ea si a zis ca imi pregateste ea mie o pacaleala tarehee hee.

| larrii a răspuns:

Pe profa de chimie si profa de romana laughing

| Cleona a răspuns:

Pe colegii mei, farsa cu creta pe banca a mers ca pe roate!

| (0$t!n@ a răspuns:

Pe toata lumea sa incepem:
cu profii:doamna nu este catalogul nostru
cu fratemiu:ai luat pantalonii cu spatele in fata
cu mama:mami ti sau dezlipit pantofiii
cu tata:uite cat e ceasul am intarziat la servici
cu bunica:tiai pierdut un cercel
cu vecinii:am lipit o moneda pe jos si m-am ascund dupa bloc prefacanduma ca vorbesc cu o fata ma uitam la ei cum se chinuiau sa ia moneda care era lipita cu super glue laughing

| BiaJ a răspuns:

M-o pacalit fratele meulaughing

| BingBang :D a răspuns:

Am lipit la o coleg o moneda cu picatura si toata ziua sa chinuit sa o scoata rolling on the floor si una pe jos pe hol toti se bateau pentru ea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pacalit pe nimeni, au incercat prietenii dar fara sanse laughing.