| TempestUV a întrebat:

Ati vazut vreo clatita mergatoare? Daca da trimiteti-o la mine.

12 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Da uite-o lângă cutia aia a ta cu canabis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, a plecat azi dimineata cu autocarul, era imposibil sa n-o vezi, căra un pian în spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar premergătoare. Clătita premergătoare e aia, prima, care întotdeauna iese naşpa şi le precedează pe cele care ies bine.

| TempestUV explică (pentru anonim_4396):

laughingNu era aia din pacate.Asta era perfecta dar putin drogata

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Am trimis-o, dar nu vrea să vină la tine. Nu te place. sad

| SmileyQueen a răspuns:

Nu pot ca deja am raportat la politie o clatita mergatoare... adica eu n-am mancat-o ca imi plac acadelele nu clatitele laughing

| TempestUV explică (pentru SmileyQueen):

Aveam de gand sa o raportez eu dar deja mi-ai luiat-o inaintelaughing

| alexadeea a răspuns:

Mda... Am vazut o, il insela pe serif dl.clatita, saracul...

| Luckan110 a răspuns:

Culoare albastra, aspect de drogat? am vazut eu una asa, sper sa fie cea buna...

| TempestUV explică (pentru Luckan110):

De unde ai stiut ca e drogata?

| LauraDulcica a răspuns:

Da, dar nu mai este printre noi. Am mâncat-o.

| baiatulfericit a răspuns:

E cu parapanta