| Eternitas a întrebat:

Atunci când se ia cineva de tine, tu ce faci?thinking

36 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Plang ca o fetita si fac pe mine de frica.

| Bya132 a răspuns:

Mă uit la el şi îi zic o replică de plânge toată noaptea :3

| Musique a răspuns:

Ma prefac in popa.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Musique):

laughing You made me laugh. I applaude you Sir.

| PotcaPădurii a răspuns:

Ii dau cu o carte in cap. Apoi il trag de par. Il dau cu capul de dulap si apoi de masa. True story.

| MâţulMov a răspuns:

Daca n-am altceva mai bun de facut ma cert, sau fac pe catelus plouat, daca am ceva mai bun de facut intru pe TPU si-l las o las in plata Domnului.

| AlinaaAli a răspuns:

Ii dau o pupa!batting eyelashes
Ca demult nu s-a mai luat cineva de mine sad si incepe sa mi se faca dor!

| 220V a răspuns (pentru AlinaaAli):

O sa ma iau eu de tinelaughing

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ma scobesc in nas.

| CoquineNoire a răspuns:

Ma iau de oo.

| NothingToEat a răspuns:

Ii dau una in mecla

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Il chiș in freza!

| Syter a răspuns:

Eu ma i-au(agat) de un ciocan, si-i dau in cap.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Syter):

Vin si eu cu un topor!

| Prapacea a răspuns:

Atunci când se ia cineva de mine o/îl f u t de-i sar capacele.
PS F u t de 8 ori pe săptămână, nu contează sexul, religia, rasa, eu f u-t tot ce prind, mai puțin pe nevastă-mea că-i sătulă de p u l ă de la traseu!

| Nicky06 a răspuns:

Depinde...Uite cateva lucruri pe care le fac:
-Ma fac catelus ploat, plang, clasei li se face mila de mine, dupa care toti se iau de ala care sa luat de mine.
-Ii tin piept, ma dau mare iar cine sa luat de mine se da batut.
-Daca o face des, il chem pe tata la scoala, ii spune vreo duua trei, urmatoarele zile parca suntem cei mai buni prieteni, dupa care se ia de mine mai tare, il chem pe tata si tot asa pana inceteaza.
Daca mai vrei (daca iti plac astea) spune-mi! Funda?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

Iar cersesti?

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Poftim?!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

""Daca mai vrei (daca iti plac astea) spune-mi! Funda? ""
Cersesti funditee!
Ceea ce mi se pare de-a dreptul scarbos, penibil, enervant, stresant, etc!
Alte intrebari?

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Da! Mai am intrebari. Ce tupeu ai sa-mi spui asa ceva? Adica cine esti tu? Domnisoara perfecta? Sa cersesc? Cum iti dai tu dreptu de imi spune asa ceva?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

""Cum iti dai tu dreptu de imi spune asa ceva? "" te rog frumos sa te mai uiti odata peste ce ai scris aici, ca nu prea iese ce iti doresti tu, nu are nici un sens!
"imi dau acest drept" pentru ca mi se pare prea penibil sa raspunzi cuiva doar de dragul unei fundite virtuale, pe care nu o poti folosi nici macar pe post de hartie igienica, ai priceput?
Deci,
Taci si sapa!

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Tu numi spui mie sa tac! Numi spui ce sa fac! Asa ca du-te la gradinita si invata sa fi cuminte!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

Ba nene, nu suntem pe chat asa ca taca-ti fleanca odata!

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Draga, scumpa, eu nu-s,, nene" nu-s nici adult nici domn! Deschideti capsorul ala prost, ca nu ai voie sami spui sa tac, ai inteles?! Nu vreau sa folosesc cuvinte urate dar daca e envoie, o voi face!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

N-ai tupeu daca nu le folosesti!
capsor prost are mica'ta ca n-a stiut sa foloseasca prezervativul atunci cand a trebuit!

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

E mult ca te-ai luat de mine! Dar ce treaba ai tu mama mea?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

De ce pana mea nu incerci sa scrii romaneste? decat sa pierzi vremea pe aici, ca si asa esti in plus, mai bine ia-ti un abecedar si studiaza!

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Eu nu am nici o greseala! Ia, tu, frumusel ochelarii si uita-te ca unde ai vazut greselile e raspunsul tau.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Nicky06):

Ciao wave

| Nicky06 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Banuiesc ca la varsta ta trebuie sa te duci in patut la culcarica? Ooo... Cieaw

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns (pentru Nicky06):

Te faci de râs cu gramatica ta de cap de sniţel. -.- Recunosc, m-ai uimit total, n-am văzut minte asa mica, într-un cap asa mare, cum zicea şi Alina, i-aţi un abecedar, ai mare nevoie de romana. '' cieaw '', ''sami '', '' numi '', si în legătură cu cerşitul fundiţelor, este de-a dreptul un lucru imbecil. Un lucru penal, este ca şi cum ai cere bani de pe stradă.

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Nimic!

| danytkd13 a răspuns:

Ma uit in ochii lui si ii dau unahappy

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu il bagi in seama...si astepti sa se gandeasca si el si sa-si dea seama ca a gresit

| MasterSpirit a răspuns:

Il pocnesc.

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Fug mancand pamantu' si in timp ce fug dau din maini si urlulaughingDar daca-s nervoasa mai intai ii dau una unde nu rasare soarele si apoi fac toate cele de mai sushappy