| Maria5689 a întrebat:

Ce faci când seful iubitului tau este îndrăgostit de tine? Am nevoie de niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca esti constienta ca iti iubesti partenerul atunci nu vad ce treaba sa ai cu seful. Daca nu vrei sa creezi probleme nu ii spune iubitului tau si tu evital pe cat posibil pe sef iar daca nu intelege explica-i frumos ca nu se poate ce vrea el

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mi as lasa iubitul ca doar e angajatul lui si as sta cu ala e patron are banii, sau las insela pe ascuns cu seful lui

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Eviti sa te mai duci la iubit la servici!

| sofisis a răspuns:

Daca seful lui mi-ar face avansuri i-as taia-o scurt din fasa.
Nu stiu daca i-as spune partenerului. Poate doar ca ultima alternativa.
Dar daca s-ar ajunge la discutii gen : "il dau afara daca nu...", clar i-as spune

| Necunoscut112 a răspuns:

Trebuia să te aştepţi la asta când ţi-ai asumat relaţia aia dubioasă de prietenie cu şeful... Dacă l-ai iubi atât de mult pe partener, nu ai fo simţit nevoia de o prietenie atât de apropiată cu un bărbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Maria5689 explică:

Problema este că noi avem o relatie de prietenie puternica si de curând mi-a mărturisit ca sa îndrăgostit de mine.Imi iubesc foarte mult partenerul, si nu stiu cum să mă comport in continuare cu seful său.In viata nu totul se rezuma la bani.

| Anonim9802 a răspuns (pentru Maria5689):

Pai daca sunteti uniti, puteti deschide o afacere voi, cum ai spus tu" nu totul se rezuma la bani", ce rost are sa stai cu el daca nu te intelegi cu el, nu-l placi etc, banii nu tin loc de iubire...