| smartgirl a întrebat:

Auzi uăă anștain sa-ti zica vrejitoarele. Deci care moare? http://vreaublog.com/tests/afla-data-mortii-tale?user_id =6

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

N-am cenți de trimis mesaje deci n-o să știu când o să mor din păcate.

| Loveis4free a răspuns:

Mai dau si bani si aflu si cand mor? Da lasati-ma dracul in pace.Adica daca ma calca masina maine si o mierlesc am facut testul ca sa imi zica cand mor? De ce ma mai intereseaza? Oricum, murim de vreo zece ori pana mor eu o data in 2012, ...si sigur mai se gaseste vreun handicapat ca bosorogul ala sa mai dea destule sfarsituri ale lumii.Ma cac pe el de test! Mai bine mor asa mai spontan ca nu imi place sa am totul planificat.

| Chiuaua a răspuns:

Cica eu sunt mort de secolul trecut.ce dubios