| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea afla data mortii tale, ai vrea s-o aflii?

36 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| cristi202 a răspuns:

Daca e vorba de ghicire, nu e mare scofala de ghicit ca vei muri. Ghiceste-i oricui asta, si sigur se va implini, si asa devii mare ghicitor, daca nu ti se implineste ghicirea asta prea repede si tie. happy

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Ai auzit de sarcasm?

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit! happy
Eu glumeam, sper ca nu m-ai luat in serios.

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Ok laughing
Aproape ca te-am luat

| cristi202 a răspuns:

Pentru toti ceilalti, ar fi interesant. Pentru ca pe oricine l-ar apuca cu cateva zile inainte teama de moarte, si ar fi interesant pentru unii sa il vada pe acela si sa zica: "Ia uite, inca unul care e pe duca!", urmarindu-l cum se misca timorat din cauza a ceea ce il asteapta.
Sinucigasii o stiu sigur.
Eu nu as vrea sa o stiu, de ce sa imi stric ultimele zile din viata cu gandul la ce va fi si cum va fi?

| Drimmero a răspuns:

Nu, nu ar mai avea niciun rost viata mea daca aflu cand mor, mai bi ne nu aflu si traiesc dupa cum vrea soarta.

| T0T a răspuns:

Nu cred că aș vrea.

| LoveSleep a răspuns:

Aș vrea să aflu data în care o să se dezvirgineze Anime boy.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru LoveSleep):

Imediat ce ajunge în Japonia laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Adica niciodata?

| ălkjmhgf a răspuns (pentru LoveSleep):

Exact.

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si care ar fi problema ta?

| LoveSleep a răspuns (pentru Mayhem666):

Am mai multe.

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Se vede.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,nu as dori sa stiu.

| untu a răspuns:

Nimenu nu poate ghici data mortii, numai Dumnezeu hotareste cand va fi momentul!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Natura hotareste
Dumnezeu e o inventie

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti garantez ca nu este Dumnezeu o inventie! Sa nu uitam ca fiecare dintre noi avem un suflet vesnic viu! Cand omul moare, sufletul se desprnde de trup si urca la cer insotit de ingerul sau pazitor! Tine minte cuvintele mele daca nu ma crezi!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Cine ti-a bagat asta in cap?

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni,doar sa citesti marturii, dovezi de la fiecare martor cat a fost in moartea clinica (cerebrala) sau in coma profunda! Uita-te acolo la videoclipurile de la YOUTUBE.COM! Exista Dumnezeu, Sfintii, Ingerii, Raiul si Iadul! Vezi marturia unui martor care a fost suflet desprins de trup si a fost 15 zile in IAD! https://www.youtube.com/watch?v=a3KhUvgfntQ

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Aia sunt platiti de masoni sa spuna asta, religia te manipuleaza
uite ce spune extraterestrul asta: https://www.youtube.com/watch?v=L4UyrdWnHrA

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

:)) :)) :)) Crezi ce spune extraterestrul asta? Chiar crezi ca exista extraterestrii? Pfoaiiiii! :)) :)) :)) Ai vazut documentarele de pe canalul VIASAT HISTORY?,, Cele mai mari farse din istorie"? Totul a fost falsificat si trucat de NASA ca sa poti pacali oamenii si sa manipuleze! Vrei sa stii precis adevarul despre masonii? Citeste asta: http://www.ganduridinierusalim.com/masonerie/ Citeste-le si studiaza-le!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Eu am fost ironic
Sunt ateu, tu ramai la credinta ta si lasa-ma pe mine

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Da,as vrea, daca as mai avea de trait foarte putin, m-as detasa si i-as face pe toti sa se detaseze de mine si sa ma urasca, sau cel putin sa nu ma iubeasca, ca sa nu sufere.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nee, prefer sa fiu surprinsa.

| SERIALS a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Stell99 a răspuns:

Da.

Ca sa ma sinucid fix cu o zi inainte!

Ma nasc cand vrea natura dar nu mor cand vrea ea!

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| ALOALO123 a răspuns:

Nu deoarece daca voi afla in viata nu o sa mai am parte de experiente frumoase si nici distractie.Te vei gandi doar la faptul ca in putin timp vei muri!

| AlexaMoltez a răspuns:

Da ca sa stiu daca ma sinucid inainte sa termin scoala