| anonim_4396 a întrebat:

Azi a fost o zi încărcată.
I-am furat masina lui MinerX, si când Karima a dat cu masina in copac, fără sa vreau, am lovit-o si eu, in timp ce ascultam o melodie făcută de Sweetgirl, pe poezia lui Sleepyca, cu dedicatie de la Croampa pentru Ashadow.
Masina am lasat-o lovita in mijlocul drumului, si când a venit politia, mi-a făcut testul alcolemiei. Normal ca l-am trecut, nu beau, dar m-au prins cu droguri. M-au băgat la puscarie. Iar. Cine îmi da bani sa ies de la răcoare?

15 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă ieși, tot de răcoare dai. Eu zic să aștepți și tu până la vară. O să-ncerc să te vizitez. Știi tu, să-ti aduc reviste, cărți, prăjituri și restul'. Stai cuminte și ai grijă la duș. (e rece apa)

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nuuuu, sunt peretii prea apropiati, e frig, si sobolanii ne invadează. Îmi e putinn frica.
Da' tu tot vi cu prajitura da? Cartile le folosesc sa fac focul, si revistele ca sa astup peretii. Nu-mi place aici. Gata, vad eu cum evadez.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa folosesti cartile sa faci focul? I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

Nu si când esti Daisuki. Spaima politiei.

| Doub a răspuns:

Nu eu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce tare
Nu am citit decat prima propozitie
Oricum, ce tare

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"Melodie făcută de Sweetgirl". Mai nou fac si melodii si eu nu știam.

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Sunt mandru ca ti-am pus un kg de droguri in inghetata.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

1 aveam cizme
2 nu plec de acasă fără droguri
3 masina ta e la fier vechi acum
4 cred ca ai pus altcuiva drogurile.
5 tongue

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Pai sa vedem daca merge cu mita.