| DomnulFantastic a întrebat:

Azi am cazut de pe acoperis si am murit.
Cum ma reinviu inapoi?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Cam nasol, inseamna ca ai asteptat prea mult, merge doar in prmele 20 secunde. Incearca sa incarci o salvare mai veche, inainte sa te sui pe acoperis.

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Domnule Fantastic, ce-i cu gluma asta? Domnule FANTASTIC, CUM PNM ATI MURIT?
Domnule Fantastic...

| MskDesign a răspuns:

Mai cazi inca o data si vei fi viu.

| Croampa a răspuns:

In primul rand trebuie sa sugerezi sa faca o categorie noua: fontome si posedati, si acolo posteaza-ti intrebarile! happy

| CinevaNou a răspuns:

Tii apasat pe R ca sa dai timpul inapoi, ca in prince of persia.

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Nu pot, asta inseamna ca o sa raman mort?

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Mersi,am reusit happy

| CinevaNou a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Cam nasol, inseamna ca ai asteptat prea mult, merge doar in prmele 20 secunde. Incearca sa incarci o salvare mai veche, inainte sa te sui pe acoperis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Promit ca vin eu la tine după ce fac sport, mă descalt, iti dau cu un ciorap pe la nas, ti sti cum, te trezesti imediat... Partea proasta e ca iti vei dori sa mori iarasi, doar ca sa scapi de izul miraculos. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fantomaaa?
Transmite-i lu' bunica c-o iubesc...

| TPUuser199 a răspuns:

Mai pune o intrebare pe TPU.

| aveam14ani a răspuns:

Da' nu trebuie sa faci asta.
ai atatea avantaje.
u can watch hentai and nobody will see u.
u can fapfap and nobody will see u.

da.

| Glumet a răspuns:

Te urci pe acoperis. happy

| genifar45 a răspuns:

Dai respawn laughing

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Iti dai o palma si te stropesti cu apa.

| Virgillius a răspuns:

Poti sa asculti J.B. dar vezi ca exista efecte secundare: iti va cadea penisu', iti vor creste doua perechi de aparate dentare si ochelari de hipster si vei simti nevoia de a te taia si de a te masturba la o poza cu Justin facand sex cu toti membrii 1Dir.

Întrebări recente