| Kazimir a întrebat:

Azi am fost facut asistent sef al sectiei de psihiatrie la spitalul judetean. acum o sa am 3000 de ron in mana... ce sa`mi cumpar de bani? bere?

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Prezervative şi bere; D

Trăieşte la maxim.

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bere,droguri...

| Kazimir explică:

@Abh din fericire nu`i o gluma (gluma o caut in raspunsurile voastre sa vad ce fac cu banii) happy am avut doar un contracandidat care e cam prost asa ca am luat testul inainte lui. Nu, sectia unde lucrez acu functioneaza in parametrii normali (rm valcea)

| Bastet a răspuns:

Masculan sau maţe de porc

| giuly a răspuns:

Nişte vodka and this: http://i.imgur.com/o6x7j.jpg

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Una din camere?tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Lisa a răspuns:

un pat noui că ăla s-a cam stricat cat timp n-ai fost tu acasă :-s

| 3rdWW a răspuns:

Nenea, poti sa ma vindeci si pe mine?
Creieru' meu are hepatita. sad

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Nu mi te pot imagina ca fiind (asistent)sef...dar...CONGRATS >big grin

Răspuns utilizator avertizat
Abh
| Abh a răspuns:

Glumesti, nu? Sau sectia unde esti sef e in regim privat?