| alinalinalin9898 a întrebat:

Am o problema, mi-am rupt mana, cei de la urgente m-au consultat si mi-au spus ca este fracturata si m-au trimis in policlinica la spitalul judetean Brasov.Stie cineva DACA SE FACE CU PROGRAMARE sau programul? MULTUMESC ANTICIPAT!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar la voi la urgente nu se pun si maini in ghips? mi se pare aiurea sa ajungi cu mana rupta sau orice alt os si sa fii trimis in alta parte, astia sunt sanatosi la cap?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Daca e fractura si ai trimitere de la urgente, nu trebuie programare. Te va primii si îți va pune mana in ghips.Trebuie sa te prezinți la cabinetul de Ortopedie. Sănătate!

| alinalinalin9898 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Mi-au pus-o cei de la urgente inghips si mau trimis acolo

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru alinalinalin9898):

Ți-au făcut si radiografie? Daca nu poate trebuie sa îți facă o radiografie.

| DarthNiger a răspuns:

Pai nu are programul afisat acolo? trimite pe cineva sa se uite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde. Eu nu cred că trebuie programare.