| Radioactive a întrebat:

Azi mi s-a intamplat ceva super tare la scoala(ma rog, nu mie, ci unei colege). Eram la ora de franceza si o colega brafea profii. Atunci se apropie profa de ea si zice: Domnisoara, banuiesc ca nu te crezi pe Facebook?
Si de ce a zis asa? Pt ca pe facebook colega respective a scris ceva de profa de franceza. Si proa cred ca a gasit-o, deoarece a mea colega avea pusa imagine cu ea si numele adevarat! Voi ce parere aveti?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mdaa taree lol daca eram profa o ascultam si ii dadeam o nota pe masura...sa se lase de facebook laughing

| Radioactive explică:

Pai profa de franceza e mai tanara, are pana in 27 de ani!

| alessutz11 a răspuns:

Intrebarea mea e alta... thinking Ce naiba cauta profa pe Facebook? laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi profa în loc să stea în bucătărie, stă pe facebook. Sau poate are internet în bucătărie.
Hmm... în fine, simpatic.

| Shinen a răspuns:

Buna!
Haha, draguta intamplare. Saraca fata...

| nocomment_4400 a răspuns:

Foarte tarelaughingrolling on the floorchiar e misto intamplarealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand ternetul, lumea e tare mica.nici nu gandesti peste cine dai.de aia e bine sa fii om.nu prost.

| lolytha_5118 a răspuns:

laughing si eu cred la fellaughing probabil din cauza asta ca a pus ceva despre ea p facebooklaughing