| gorlan a întrebat:

Bai fratilor, categoria asta se numeste trivia/amuzante (t/a), chiar daca aceasta categorie are numele asta sa stiti ca nu sunteti amuzanti deloc. unii dintre voi pareti niste prosti (nu o luati in nume de rau), serios acum am vazut niste postari cica la o "intrebare" hepi niu iear sau cum a scris ala. Fiti si voi amuzanti, categoria asta devine 9gag sau ce? Numai imagini si alte prosti! Fiti si voi amuzanti ca pe mine nu ma amuza deloc, ce prostii postati voi pe aici, doar cativa dar foarte putini sunt amuzanti, acum un an cand postam si eu pe la categoria asta, t/a era cea mai vizitata categorie si toti erau amuzanti nu prosti, acum serios ati stricat toata categoria si dupa ziceti de ce pleaca cei amuzanti si ramaneti doar voi... Multi o sa injurati si alte prostii crezand ca sunteti amuzanti...

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Ich liebe dich :*

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mai e ceea ce a foat odata.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru TheMechanix):

Nu exageram.
Era total diferit acum 7-8 luni.
Dar cei noi, nu stiuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Deja m-aţi plictisit cu întrebările astea. Dacă nu-ţi convine, pleacă.

| MâţulMov a răspuns:

Atunci mars de aici, ca nu te pune nimeni sa stai aici du-te la plictiseala sau la inculti daca vrei sa te distrezi ca nu te pune nimeni sa stai aicea. Crezi ca mie-mi pasa ca tie nu-ti convine.
Get a real life!
Posteaza tu chestii amuzante sa vezi ce ''laude'' o sa primesti straight face
Nu-i suport pe oamenii ca tine. Nu-ti place, jet, nu te obliga nimeni sa stai aici.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Hepi niu ir a fost a lui trini.Si ceea ce a facut ea se numeste amuzament. Daca tu nu ai simtul umorului nu avem ce sa iti facem.

| Șâret a răspuns:

Ești aici din octombrie, i don't get it.De unde știi cum era înainte?

| AnneBre a răspuns:

Aşa, şi? Dacă nu îţi place...PLEACĂ.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Cristianne a răspuns:

Tu de unde perna mea ai apărut?
mda,sunt utilizatori pe aici care chiar sunt amuzanți(ciac,bastet,mihnea,clann',bogdanux,alex, musi and more), numai că tu nu faci parte din ei...

Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns (pentru gorlan):

Ai auzit măcar de cei pe care i-am înșirat mai sus?

Și stai, când am înjurat?

Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns (pentru gorlan):

Deja,sunt fată, deci Cristiano*.
Nici eu nu am nimic de tine, dar nu-mi place că generalizezi.

| Musique a răspuns (pentru Cristianne):

Oh,mersi kiss
*robotelulelasa-masapostez*

| Cristianne a răspuns (pentru Musique):

Pentru nimic.:*

| Pufi1999 a răspuns:

Hepi niu iar si tie

(trolling, asa se numeste )

| Anduuu a răspuns:

laughing Asa.si? Lasa-ne-n prostia noastra si mergi...la "Cultura"! Hepi niu iear!(Happy new year!(sa vezi ca stiu cum se scrie))

| Abandoned2 a răspuns:

Zambeste! T/A-ul de la sfarsitul lui 2012 va fi mai rau!

Răspuns utilizator avertizat
| LordBolton a răspuns:

Este adevarat ca acesta categorie nu mai este asa cum era, dar putem face daca unii pun intrebari stupide? chiar daca 70% din utilizatori ar fi amuzanti restul 30% ar strica totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești prost de puți...
*scuzațiexpresia*