| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Cine e de acord cu mine ca adminii sa desfiinteze categoria aia trivia/amuzante? Acum sa ne gandim serios...TPU a fost creat pentru ajutor, asa-i? Atunci de ce au infiintat categoria asta? Sa dea raspunsuri in bataie de joc sau banale/amuzante? E cea mai neserioasa categorie... spuneti da, iar eu trimit mesaj adminilor s-o stearga cu dovada ca si voi vreti facand un print screen si aratandu-le raspunsurile voastre.Sau dau linkul acestei intrebari! Daca ne dorim asta cu totii(sper sa fiti de acord cu mine) vom reusi si o vor desfiinta! Nu uitatibig grinA(daca sunteti de acord) si NU(daca nu sunteti de acord). Sper sa fiti cu mine.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Și cei care obișnuiesc să posteze la categoria respectivă ce să facă, să-și împrăștie întrebările prin tot TPU-ul? Că de dispărut, ele tot nu vor dispărea.

Și doi: lumea mai are nevoie și de amuzament.
Știai că un zâmbet prelungește o viață cu 3 secunde? Dacă nici asta nu e un ajutor, atunci ce e?

Cui nu-i place categoria, nu este obligat s-o acceseze.
Nu înțeleg cu ce te deranjează că unii oameni mai vor să se și amuze. Ai prefera s-o facă la "Sănătate" sau "Știință/Filosofie"? Pentru că dacă li se va lua singura categorie, unde pot să se simtă liberi, vor fi luate la mișto întrebările serioase de la celelalte categorii. Asta vrei?

Eu zic să te liniștești și să nu te mai grăbești cu "revoluțiile" pe negândite.

13 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Total nu.Este o sectiune foarte buna si placuta unde ne mai putem descreti si noi fruntile si din cate am observat este foarte accesata.TPU este pentru ajutor cum spui tu dar o sectiune separata ca T/A nu vad cu ce te incomodeaza, nu iti place ce se discuta acolo nu te obliga nimeni sa intrii.

| benny a răspuns:

Eu as fi de acord cu tine, dar sa nu crezi ca daca va disparea categoria trivia/amuzamente vor disparea si intrebarile stupide. Acum mai nou am vazut ca se pun intrebari stupide, proaste la categoria Religie

| DracusorImpielitat a răspuns:

Auzi, doar pentru ca nimeni de la t/a nu te suporta, asta nu inseamna ca aceasta categorie trebuie stearsa. Nu esti tu centrul universului, si nici macar nu ai simtul umorului, mai bine du-te si te omoara, ca as scapa de o pacoste.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

laughing Ce copila ciudata esti...

Răspuns utilizator avertizat
| Captive a răspuns (pentru GeorgiavonPutzifer):

Idem !

| Damasc a răspuns (pentru GeorgiavonPutzifer):

Rautate mica.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns (pentru Damasc):

Nu sunt rea! happy

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru BiancaFetitzaDragutza):

Da,e...problem?

Asta e un fel de familie virtuală pentru unii,nu cred că s-ar putea aşa ceva never...
Dacă nu-ţi place aici, placă maică şi nu te mai întoarce!
Ăhm...p.s: nu crezi că dacă se desfinţează categoria asta toate întrebările vor fii puse de exemplu pe la religie, ştiinţă/filosofie etc...
Gândeşte dacă ai creier...

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum poate veni un copil obsedat de un om pe care nu il cunoaste sa faca reguli aici! oh go on

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ma nu mai pleci odata in mm?

| IrinaVew a răspuns:

Draguta. in viata o clipa in care cineva te face sa zambesti are mai mult efect decat un ajutor la tema sau ceva de genu.

Răspuns utilizator avertizat