| Wladutz a întrebat:

Bai fratilor ce mai faceti? Mai traiti? Nu am mai auzit de voi de mult.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trăim; nu pentru mult timp.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Fwtem vremea la misto

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu mai trăim, ne-au ars ăştia pă rug.

| CautNume a răspuns:

Inca mai traim...

| Downfall a răspuns:

Nu, de fapt sunt moartă, dar când nu zbor printre norişori mai bântui TPU-ul

| GhostStar a răspuns:

Astept sa mi se ridice suspendu (tule mama lor) sa incep caterinca

| NothingToEat a răspuns:

Am murit...

| parishiltonbia a răspuns:

Supravetuim... Cam asta facem

| TheAvenger a răspuns:

Da,sunt încă în viață..am de dat examene. măcar după alea să mor.și nu fac prea bine, că mă doare spatele și operația.

| Wladutz explică:

Deci sa inteleg ca am venit aici ca in infern, plin de morti laughing