| YoungHomie a întrebat:

Hey! Ce faceti de rev fratilor?laughing

Răspuns Câştigător
| Mady5Stars a răspuns:

Anii anteriori a iesit foarte urat... ori la spital ori la sectie...anul asta ne'am mai linistit si probabil noul an ne va prinde (pe mine si cativa prieteni) pe partie happy

8 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Orinde as fi, ma voi gandi la cineva specialsad
Distractie placuta!

| JuLien a răspuns:

Ma urc sus pe casa...si astept ziua de mainebatting eyelashes

| A12NDRA a răspuns:

Mergem 10 persoane la un restaurant unde petrecem pana la 6 dimineata ca anul trecut.

| Atelocin a răspuns:

Acasa la o prietena cu fratele meu si fratele ei.
Deocamdatabatting eyelashes.

| YoungHomie explică:

Io?laughing nu stiu eu am vb cu prietenul meu sal tinem impreuna dar nici el nu stie unde nici eulaughingprin boskesti dracu tie

| YoungHomie explică:

Aia erolling on the floor

| piktor a răspuns:

Probabil acasa, cu familia. stam, mancam...plictisitor, stiu, da de 4 ani tot placat am fost de rev asa ca anul asta stau cu a mei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am! Cu siguranta il voi petrece cu prietena mea, dar sa vedem pe unde ne bagambig grin>