| anonim_4396 a întrebat:

Băi! Mă sîmt singură şi neiubită! E adevărat? Sunt singură şi neiubită?

Dar tuu? Tuu te sinţi singur şi neiubit? Vrei să te iubesc eu?

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Smile!@Justmeandyou loves you!

| Muflă a răspuns:

Mă simt singură, neiubită şi HETERO, deci nu mersi.

| Fragile a răspuns:

Nuu,eu mă simt bine, pentru că mă marsupiez zilnic cu pixul în vazin.

| Pralină a răspuns:

@justmeandyou am zis nu raspunde aici no problem da o sa-i trimit asta pe privat pana ii sar mucii!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Il astepti pe Fat Frumos? smug

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@comeandtellmesomething pai daca sunt sora ei! happy oricum...ar trebui altcineva sa o iubeasca, nu? smug

| MiHaI a răspuns:

Sunt iubit si nu ies cu tine ca nu se stie ce puricoasa se ascunde

| Haose a răspuns:

Daca cauti un F*t Frumos eu sunt aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma simt asa cum vreau sa ma simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@justmeandyou, te-ai simtit, a? Tu te simti cum vor altii? :p
@Pralina, numai tu poti sti cum te simti cu adevarat!

| aragon90 a răspuns:

Ma anonim tu esti baiat nu fata

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian_Tigoianu_1977 a răspuns:

Da, vreau. dar e posibil?