| Acknes a întrebat:

Bancuri cu femei la volan?
sau glume gen:
De ce s-a inventat ciocolata alba?
Ca sa se murdareasca negrii la gura.

10 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

If Europe uses Euros, shouldn't Africa use Afros? Nu seamana dar era prea misto sa n-o zic. laughing

What if the light at the end of the tunnel is the entrance to another vagina?

| NeymarJr11 a răspuns:

Dece sunt uni caini destepti?

Pentru ca nu tin cu Dinamo laughing

| Aly_Allyn_1994 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Baiatu', inati invata sa scrii corect, si apoi sa faci glume de astea. tongue Se scrie,, De ce "" nu,, Dece"

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Aly_Allyn_1994):

Uite unati - intai laughing... deci nu te da ce nu esti te rog frumos tongue

| αιкσ a răspuns:

Decii..sună cam așa : „Du-te pe www.google.com,și caută acolo".

| Acknes explică (pentru αιкσ):

Ai vrut sa pari interesant sau ce? daca nu poti raspunde taci nu incerca sa faci pe desteptul ca pari si mai prost decat esti.

| Naяutσ a răspuns (pentru Acknes):

E fata, si are dreptate.
Cauta si tu pe net. Stupid people!

| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Femeia la volan este ca o zeita pentru ceilalti. Cum o vad toti incep sa si faca cruci si sa se roage happy

| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Un polițist ajunge la locul unui accident unde o mașină a ieșit de pe autostradă, a omorât mai multe animale și a dărâmat un hambar. Îl ia deoparte pe Georgică, care abia se mai ținea pe picioare și se sprijinea de nevastă-sa și îl întreabă:
- Fii sincer, cât ai băut?
- Am băut zece beri și patru sticle de vin. Sunt beat, ce mai… zice Georgică.
- Știu că ești beat! zice polițistul nervos, dar ăsta nu e un motiv ca să o lași pe nevastă-ta să conducă!