| AdRiAnA0o0o a întrebat:

Bancuri noi din 2013? cine stie? funda kiss

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.

| JustMusic a răspuns:

Http://ro.lmgtfy.com/? q=bancuri+noi+2013

| GroparuVesel a răspuns:

Gogu stie.Groapa rezervata.

| єχcєєℓ a răspuns:

Era odata un gugal.Si mai bine cautai pe el bancuri, incepe cam asa:
http://www.google.ro/

| Ashadow a răspuns:

Ai pus o intrebare foarte orginala (asta-i bancu')

| DeeaRi a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.