| jolidon a întrebat:

Blonde sau brunete? de ce?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Ce culoare are parul e total irelevant.Am cunoscut blonde extrem de destepte-chiar sefa de promotie in scoala generala unde am invatat eu a iesit o tipa blonda,nicidecum tocilara si cu cosuri,cum s-ar crede,ci desteapta si destul atractiva-, la fel cum am cunoscut brunete proaste de dau prin gropi, iar reciproca e valabila.Eu am parul natural saten deschis,dar e vopsit roscat,asta inseamna ca sunt jumatate blonda,deci proasta comform teoriei,si pe jumatate bruneta,deci desteapta si tot tacamul, sau fiind vopsita am inteligenta artificiala? Hai, da-o-n ma-sa de treaba ca e total irelevant.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele sunt niste groupies bune la pat atat. cu brunetele e alta mancare de peste. dupa ce o faci cu ele dupa concert, poti si sa stai la o bere si sa vorbesti ceva inteligent cu ele. cu blondele e mai greu sa faci asta. asta din experienta mea. sau poate doar groupiesurile blonde sunt Kelly Bundy, cine stie?

| Niros19 a răspuns:

Brunete blondece conteaza ambele sunt parasute laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alex-xandra a răspuns:

In spatele unui barbat cu o personalitate puterinca sta totdeauna o femeie BRUNETA.

| Musique a răspuns:

@alex-xandra - cel mai potrivit raspuns >=d
si eu sunt tot bruneta, dar nu acesta este singurul fapt pentru care alagerea mea este brunete... ceea ce ma convinge de fapt este ca blondele (ma scuzati) se zice ca-s bune la pat...da la inteligenta praf straight face in schimb o bruneta stie stisface si este si inteligentawinking
:*

| Deyutza a răspuns:

Hai mă brunetelor că vă daţi prea mult în spectacol! ce mai contează? blondă, brunetă, tot aia e; parul meu este şaten închis
PS:@sorin WTF?

| DaVà a răspuns:

Roscate,de ieri.

Răspuns utilizator avertizat
| ElySiKazy a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului
nu poti sa judeci pe cineva dupa cum arata
ce superficiali sunt unii straight face

| jolidon explică:

Nu ma refer la prostie...o doamne... eu vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare. aici ma refer ce fete vi se par mai frumoase,, cele blonde sau cele brunete

| Bastet a răspuns:

Eu votez oamenii chei

| MBG a răspuns:

Care?
Ambele
De ce?
De mere?

| Doodă a răspuns:

Rozalii cu picăţele verzi :->.
De ce?
De mere...

| Broadband a răspuns:

Blondele sunt bune rau, asta se stie
dar parca as alege brunetele, sunt mai linistite,
asa cum a zis" VENOM" poti vb ceva inteligent cu ele.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde ce cauti.cand un mascul vede o blonda,se gandeste la cat de buna e, si pentru ca e blonda, lumea o va crede curva si proasta.desigur,conteaza si varsta baiatului, ca la 15-20 ani.la majoritatea le sta mintea la sex.dar nu ar trebui sa iti pese de lucrurile astea. vopseste-te cum iti place, nu conteaza ce iti spune lumea.cine te place, te place chiar daca esti vopsita in culorile curcubeului.:*papa

| Cereala a răspuns:

Pai depinde si de fata ta de ex: eu as vrea sa imi fac suvite galbene (am parul brunet )

| Niros19 a răspuns:

Hei as putea sa intreb ce e cu stupizi parca intrebarea e la Trivia/Amuzante am spus si eu ce mi-a trecut prin cap dar nu a fost adevarat