| anonim_4396 a întrebat:

Bnaa am si eu o problema micaa tongue
Trebuie sa fac un fil de comediie si am nevoie de idei pentru un scenariu iar eu n-am nici cea mai micaa idee,
Daca aveti freo idee sau stiti vreun film mai amuzant de unde asi putea sa ma inspir ar fi de mare fooloswinking
Miar mai trebui si cateva replicii amuzante daca stiee careva va rog sa imi spunetii big grin Sunt intr-o maree pana de inspiratiee laughing (Filmul acesta este o tema pentru scoalaa)
Dau funda plus vot pentru cine ma ajuta si pe mine si imi deschide putin mintea laughing Mss mult kiss

Răspuns Câştigător
| Love_6750 a răspuns:

Ai putea face un film de comedie bazat pe intamplari din scoala.