| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Am nevoie de ajutor imi trebuie un scenariu de film, am un fel de tema pentru cursurile de vizual un film de regizat doar idei nu trebuie un scenariu cu vorbe sau asa ceva, imi trebuie detalii despre filmul la care v-ati gandit, sa fie inedit si frumos. Sper sa ma ajutati!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un film Liceenii 2020, la un liceu din Caracal, în care CLaus Johanis să fie profesor de fizică și Viorica Dăncilă profesoară de matematică și de limba română, Dragnea playboiul clasei, Dincă om de serviciu, Cumpănașu educator la internatul de fete.