| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Ultimu comic:

http://i.imgur.com/fGj9z.png? 9214

ma las si de TPU si de comicuri pentru. ca stiu ca nu ma pricep deloc :(

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Poftim?raised eyebrows? Renunti doar pentru ca te influenteaza altii? Parerea ta este cea care conteaza.Adica daca iti place, fa-o. Continua! Adica...Nu asculta comentariile rautacioase! Asculta-le pe acele bune!
Eu zic sa o tii tot inainte si sa nu te lasi de TPU!
bye

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi place cum desenezi.Inspira-te din viata de zi cu zi si nu te lasa.

| Pisicuța a răspuns:

Tot ce am de zis este ca nu trebuia sa renunti sad. daca te straduiai iun continuare ieseau mai bune...totusi imi pare rau ca ai renuntat...
P. S. de la discutia pe mess am ajuns la concluzia ca eu sunt aia care a zis "tare" nop?

| Pisicuța a răspuns:

Bai care a dat stupidu'?

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Pissicutzza nu mai am nici idei si desenez din ce in ce mai urat.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Ai dreptate e o porcarie. faci desene de pomana mai bine te lasi. big grin

| SweetyGirl_3142 a răspuns:

Te rog...nu te lasa! esti super. te pricepi foarte bine la asa ceva! plus ca urmaresc orice postare de a ta.Paa.