| Smile25 a întrebat:

Buna all.Stiti ma gandeam ca o fata are atatea de suferit:are ciclu menstrual, durerile de la nastere, cand se indragostesc sufera mai mult.Baietii ce au asa mare lucru pentru care sa sufere.Cred ca e super tare sa fii baiat. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm... sunt a boy si cred ca ai dreptate.
Plus ca femeile mai pot fi violate :-s

11 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Gresit spus.Si ei se insoara si au, la randul lor, soacre.*rade malefic*

| BastetReloaded a răspuns:

E genial ca baiat sa-ti auzi "e prea mica"

just sayin' (o sa imi iau stupizi de la cei ce detin o astfel de "unealta")

| Gentiana a răspuns:

Si baietii sa stii ca sufera uneori,dar intr`adevar nu asa mult ca fetele.Eii, cu acestea spuse, nu mai ramane decat sa facem baietii sa sufere laughing

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Da,dar e frumos sa stii ca doar noi putem sa dam nastere! Nu crezi ca merita?
Dar ce legatura are intrebarea ta cu categoria?

| DarkBlood32 a răspuns:

Să-ţi zic câteva sufereli prin care trec băieţii:
1. Le este frică să nu-şi piardă iubita.
2. Dacă un băiat este urât nu are succes la fete, şi. ştii ce nasol este?
3.Au probleme cu acel lăptic laughing care curge precoce.
4.La adolescenţă au dureri de sâni, li se întăresc sânii.
5. Când aude că este tătic sau că a lăsat-o pe una însărcinată.
6.Sunt foarte multe, mai ales în relaţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. si baietii sufera atunci cand fetele sunt pe ciclu
2.Gandeste-te la un baiat care aude ca va fi tatic, ce crezi ca e in mintea lui?
3.Asta-i vrajeala. toti suferim la fel in dragoste
4. pe naiba super tare, ce-ai face daca ai fi baiat si ai primii o lovitura la texticole?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jose,sa stii ca la baieti cand sufera plange inima si sufletul.ce spui tu despre e mai usor.voi plangeti si va racoriti, va descarcati.un baiat ramane cu durerea mai mult timp decat voi.si apoi...plang si baietii cateodata, cand nu-i vede nimenea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te! In primul rand noi dam viata! Daca n-am fi noi n-ar fi nici baietii pe lumea asta. Si ce e asa mare lucru cu dragostea? Crezi ca doar noi suferim? Si baietii sunt la fel. Daca ai avut relatii nereusite cu baietii nepotriviti si dinaia gen,, sunt cel mai smecher " e normal sa crezi asta! In plus fetele pot sa poarte pantaloni si fusta dar baietii daca poarta si 20 de sec o fustita afla tot orasu laughing Si ia sa vedem...ce au baietii de suferit? Au foaaaaaaaaarte multe puncte sensibile! Daaaaa...asta era! Si mai sunt : te-ai gandit vreodata ca fiind baiat te vei simti ciudat? Adica sa nu fi in corpul tau? Sunt parti noi pe care nu le sti! MUltumeste-te sa fi u happy e cel mai bine. Eu ma bucur ca sunt fata oh go on crede-ma, n-as primi nici un miliard ca sa fiu baiat. Sper ca ti-am influentat intr-un fel decizia! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qarren, cum crezi ca i-ar sta unei fete mai bine, sa nu se vada ce are in gura sau sa stie lumea ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qarren, cu crezi ca i-ar sta unei fete mai bine, sa nu se vada ce are in gura sau sa stie lumea ce face?