| DrugFree a întrebat:

am facut un comic pentru mhn24, sper sa nu se supere! A si e primul meu comic, e reusit? http://i.imgur.com/il5LY.png

Răspuns Câştigător
| executtemepenet a răspuns:

Anonim, cum incurajezi tu tinerele talente? prin exercitiu se ajunge la perfectiune.
Imi place, mai vreau sa desenezi... dar nu cu mhn24.

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

@IloveMuflă: Wtf? 0_o Hai frate, abia a trecut invazia *dă pe gât o sticlă de spirt* Și e un cont reciclat din câte văd. Nici măcar nu merit unul nou? broken heart

| Bastet a răspuns:

E genial...si cu mult (ne)noroc nu o sa mai fi in gasca mea vesela no talking

Răspuns utilizator avertizat
| Deyutza a răspuns:

Sa zicem ca e un comic, dar desenat de mana ta e prea putin, adica ai facut pur si simplu niste forme geometrice.
Sfat: in viitor incearca sa desenezi fara forme geometrice, sau cel putin fa-le tu! happy

| Deyutza a răspuns:

@ILoveMufla am ramas masca laughing

| DrugFree explică:

Anonim, sunt incepator, e primul, normal ca nu e cine stie ce!

| ăăăă a răspuns:

Frumos

| b3Rb3cU a răspuns:

Ba eu vreau sa-i zic toaleta laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce...

| TPU1 a răspuns:

La fel s-a intamplat si cu iustinel1999, l-ati incurajat si ati vazut ce a ajuns
adevarul este ca LASA-TE! nu ne place ce dq nu ne intelegi