| XxLuNeTisTuLxX a întrebat:

Hey! :*
Am facut un nou comic.
Va avea 5 parti
Se numeste "Gigel"
Totusi. Este primul meu comic asa ca va rog, nu ma criticati.
http://i.imgur.com/c4Pk5.jpg
Nu prea e reusit. Dar va rog.
Enjoy!

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Aha...dupa aceste raspunsuri, nu trebuie sa mai continui cu arta ta! Acesti oameni nu apreciaza arta! Mie-mi place.
Fiindca nu te apreciaza, ce-ar fi daca nu ai mai face inca 4 parti nu vor mai exista?
*zambeste*

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un comic nu e bazat doar pe injuraturi.

| MasterOfDisaster a răspuns:

De ce ai impresia ca daca desenzi niste linii si puncte, si mai adaugi cateva injuraturi iese un comic? Asta e cea mai mare tampenie pe care am vazut-o in ultimul timp...

ps:nu te critic...doar spun adevarul happy

| Fragile a răspuns:

E idiot.Nu e amuzant. Dacă ştiai că nu e reuşit de ce l-ai mai postat? Există categoria "Comics". Şi,oameni buni, dacă puneţi trei imagini cu rage face şi o înjurătură, NU se numeşte comic.

| NoChanceForUs a răspuns:

E așa de amuzant!
Prim „amuzant" foloseam de fapt un eufemism pentru :
„Micțiunea ta nu ar trebui să se numească comic, cartofule"

| PotcaPădurii a răspuns:

*te ucide inaintea lui MyObsession*

| ViezurE a răspuns:

Hahaha ce amuzant :*:* Am crăpat de râs fundă?

| AlinaaAli a răspuns:

Poate daca nu foloseai acel vocabular burenos, iesea mai ok!
Mai incearca, nu e asa rau pentru primul comic tongue

| Polaris a răspuns:

So funny, I can`t even sustain my poo... oh ***.

| CastraveteMurat a răspuns:

1.Comicul e de căcat.
2. Știi că s-a inventat categoria "Comics"? Nu, acolo nu e categorie mixtă!
3.Comicul e de căcat! (ce are dacă zic de două ori? Îmi exprim... cum s-o numii sentimentul ăsta oh go on )
4. De ce să nu te criticăm? Ești cumva... o persoană care merită să fie "lăudată"?
5. Ce e cu căcatu ala!?
6. Oops... Te-am cam criticat. Lasă că ești băiat mare, nu te duci la mami sa plângi că uite castravetele se ia de mine sad.

| Ţepeşu a răspuns (pentru CastraveteMurat):

3 se numeşte constipare excesivă permanentă acea senzaţie

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Ţepeşu):

Mulțumesc de lămurire, dragă Țepeș.happy

| CautNume a răspuns:

Mai bine nu mai continua!

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Daca zici ca e primul, cum de ai facut un nou comic? e total fara sens.dar pentru primul iti zic ca e bun, pentru incurajare

| Rockart a răspuns:

Deci, nu am priceput nimic. Ar fi trebui să râd? Scuze, dar nu pricep care-i faza, vocabularul de doi bani? Dacă asta înseamnă *umor* pentru copiii din ziua de azi... Pff. Rău aşa.