| madalicious a întrebat:

Am gasit un site cu Monica Columbeanu. Vreti sa vedeti si voi?!

Uitati! http://www.dalv.ro/Poze-de-la-filmari-Monica-Columbeanu- nud-in-Playboy.html

6 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

Atat de sexy... dar are dreptate @roscavitzahee hee

| hominid dreak a răspuns:

Era pacaleala daca era chiar Columbeanca, dar asa o fost o surpriza placuta.

| User a răspuns:

Faina matalaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mna îs dezamăgită... vroiam si eu un site cu Monica Columbeanu sa mă uit de fiecare data când vreau să vomit...acum la ce mă mai uit?

| Spintecatorul a răspuns:

Din pacate nu va mai fi vacanta de paste... www.vacanta-amanata.tk profesorii au amanta-o pana la vara, cand o vor prelungi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce seamana cu mine cand ma trezesc dimineata.
Mi-au placut tare mult pozele(mai ales cele in lenjerie intima) si filmuletele cand se certa cu Iri.
Tare, nu?hee hee laughing