| mIsTeR a întrebat:

Cine a fost monica columbeanu inainte de a fi sotia lui irinel?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Un fotomodel nereusit, fara notorietatelaughing

29 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sa ne fie cu pardon.am zis fotomodel?"manechin!"

| psiholoaga a răspuns:

O pustoaica de liceu, cu medii bune, cu ceva tentative de modelling si cu aspiratii inalte: o casa gigea, cu sofer personal, bani cat sa isi graveze in diamante numele... Etc. Daca pentru astea a fost nevoie de un sot si un copil, eh, asta e viata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un nimeni ajuns "mare doamna' si care a uitat de unde a plecat.

regis
| regis a răspuns:

Inainte de a-i fi sotie a fost iubita lui Irinel. Inainte si de asta a fost o fata din Bacau. Ca a fost o parasuta sau nu, e treaba ei; cine nu a pus niciodata gura pe ea sa ridice mana.

Janina
| Janina a răspuns:

Conteaza cine a fost?
conteaza unde a ajuns, si nu conteaza cum a ajuns aici.
brovo ei pentru ce a reusit.
daca e sa fie ceva rau, rusinea e a ei happy

| andreutz a răspuns:

O parasuta din bacau...asta e adevarul, avem o prietena comuna... daca nu crezi, intereseaza-te in bacau si ai sa vezi ce repede dai de "fostii" ei prieteni.iti vor povesti toate "aventurile" ei " happy

| leluc a răspuns:

O fata din Bacau, manechin.

| csintalan a răspuns:

...ma intereseaza ori ce numai ea nu, ...pentru aspiratiile ei,...

| N538961518 a răspuns:

O maimuta fara creier ca multele prinse in goana dupa barbati cu bani.

| joy a răspuns:

Hm... o anonima care umbla dupa mosi cu bani si impotentirolling on the floor

| oooooooo a răspuns:

Inainte de a fi sotia lui iri columbeanu, nu exista monica columbeanu, era''nimeni''si ''nimic''.

| loredanarotariu a răspuns:

Inainte sa fie Monica Columbeanu a fost Monica Gabor.

| mIsTeR explică:

laughinglaughing

| anida a răspuns:

O panarama...

| yoanna73 a răspuns:

O nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O eleva la un liceu din Bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camila care circula cu autobuzul prin Bacau laughing) si care acum se vrea mare doamna dar care atunci cand a plecat si ea pentru prima oara din tara si-a pus in cap o geanta crezand ca este palarie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nascuta la bacau dintr-o familie nevoiasa[sora sa spunea la sfarsitul clasea a-8-a "nu ma bani de banchet"]folosindu-se de statura sa inalta a activat ca fotomodel, pana cand a fost ochita de iri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut-o pe Monica inainte sa intre in lumea in care e in ziua de astazi.Pe cand avea vreo 14-15 ani, era vecina cu mine, nu prea se respecta asa, nici nu visa unde va ajunge dar oricum ma abtin de la alte comentarii din respectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o insotitoare inainte sa se marite...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avai dar lasati`o in pace... e treaba ei ce face.sau ce facea. mie mi se pare ca muriti de invidie... tine`o tot asa monica peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cine a fost conteaza ca a ajuns unde sia propus...bravao tie mony... tine-o tot asa...CA SE MERITA...nu le face pe plac la dusmanii astia invidiosii ca nu se merita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un nimeni! In fine treaba ei, dar eu cred ca alte vedete trebuie sa fie mai apreciate decat ea. Ea doar s-a maritat cu un mos putred de bogat si asa a devenit in atentia presei la care ii fac prea multa publicitate.Sunt vedete care au "dus numele tari noastre peste hotare cu laude" fie cantareti, actori precum si altii care ar tebui sa fie apreciate...nu Monica Columbeanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O nesuferita ca si acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O curva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O curva a fost... o curva ramane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pitipoanca de bacau...hahaha ce bine suna.

| ade20 a răspuns:

Sunt poate cu un an mai mica decat Monica Columbeanu, nu sunt o fana de-a ei dar nici nu vreau sa o ingrop in tot felul de afirmatii care mai de care mai rautacioase... e drept ca s-a realizat foarte usor maritandu-se... dar hai sa fim serioase care din noi toate daca ar fi avut sansa ei nu ar fi profitat de ea? Omeni buni nu mai aruncati cu vorbe doar pentru ca sunteti oarecum invidiosi...mai lasa-ti-o in pace pe fata... voua va place cand se barfeste despre voi, si mai ales cand fac acest lucru persoane cu care nu ati avut nici macar buna ziua pe strada? si inca ceva... daca a fost parasuta, bravo ei ca nu a fost proasta si 2...astia care nu au reusit sa profite de ea sa nu se mai lamenteze atat...

| ade20 a răspuns:

Eu cred ca voi toti sunteti prea plini de invidie pe fata asta! mai lasa-ti-o domn'le in pace...parasuta sau nu bravo ei, care dintre noi nu ar fi facut la fel daca ar fi avut sansele ei? si ce daca se plimba cu autobuzulul draga? este pe aici unul care sa se plimbe ca cu limuzina? sau asta e doar ciuda ca s-a realizat fata? nu mai criticati ca nu e frumos de sata voi nu veti ajunge nimeni niciodata...va ia prea mult timp sa va uitati in ograda altuia in loc sa aveti grija de a voastra! iar voi baietii ce ati patit? sunteti frustrati ca nu ati apucat sa va bateti joc de ea cat timp a fost o fata 'normala' si acum incercati sa o faceti in fel si chip? sunteti toti niste oameni fara bun simt!