| AleAle5 a întrebat:

Am nevoie de intrebari amuzante intersante sau ciudate pentru un Q&A. Dau funda celui care zice multe intrebari si sa fie amuzante.

1 răspuns:
| DarkWolf2003 a răspuns:

1) De ce traiesti! ( nu ma pot abtine sa nu raspund la asta---De jmecher! laughing) )
2) Daca ai putea avea o super putere ce puterea ai vrea sa ai?
3) Te mai uit la desene animate?
4) Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
5) Ce bei in afara de apa?
6) Daca ai fi un delfin, ce ai vrea sa faci in viata?
7)Daca ai putea juca intr-un film, in ce film ai vrea sa joci?
8) Cum te comporti in fata baiatului/fetei pe care o placi si nu stie?
9) Pe cine alegi dintre Edward Cullen si Jacob Black? (din twilight saga)
10) Ce ai face daca ai fi cel mai important om de pe pamant?

sper ca te ajuta!