| Ionut16 a întrebat:

Buna!
Am un proiect in cadrul caruia trebuia sa fac o reclama (filmata), cu mine si un coleg. Reclama la orice vreau, dar sa fie amuzanta.
Vreo idee?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Fa reclama la TPU...

| hominid dreak a răspuns:

La prezervative. Vrei si idee? Uite:" O banda de hoti se pregateste sa sparga o banca.In loc de cagule isi trag cate un prezervativ pe cap.Cu pistolul in mana (stiti voi ce pistol), intra in banca si fura toti banii, Apoi ies fericiti strigand extaziati:"te-am spart, te-am spart!". Iar faza se incheie cum le scoate politia prezervativele de pe cap.Si ca promo, sau cum dracu se numeste, motto-ul:"Cu asa guma pe cap, spargem tot ce e de spart". Va doresc succes.

| TwixulDrept a răspuns:

Poti sa faci o reclama ca cea de la tv cu pisica... te duci la un copac unde e colegul tau si strigi : pisica, pisica hai pisica... dupa aia bei un suc si iar apari acolo si zici : pisica pisica si atunci te urci in copac si o iei big grin
Sau faci o reclama la cum sa spargi parola de mess si stai langa calculator cu messu deschis bagi id si o parola si vii cu un ciocan langa monitor si te faci ca dai acolo big grin

| unknown3243 a răspuns:

Pizza daca nu luati pizza de la mine va sparglaughing.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Exterminatori de gandaci.

| FoxDemon_8089 a răspuns:

Poti face reclama la mancare second hand

| Madison a răspuns:

Poti face reclama la [acest continut a fost blocat de StelaTPUro pentru o idee foarte epica]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Praf de spalat laughing "Hero Surf"