| AnnonnyMa a întrebat:

As vrea sa le fac niste farse nevinovate prietenilor si prietenelor.
Cateva idei? Eu nu am nici una!
FUNDA!

11 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

A trecut de mult 1 Aprilie
Ia de aici : http://www.calificativ.ro/Cum_sa_faci_farse_inofensive-a20650.html

| fuzzer a răspuns:

Cu pasta de dinti mereu a fost o idee, le-o pui fie in papuci, oriunde ai vrea tu.Ii sperii, pui o galeata de upa, in susul usii.Ii minti ca ai boala grava de care nu poti scapa.Stiu ca glumele mele par, din desene.Dar, dau rezultate.laughing. Daca pot spune asa.

| MyloveisJamaica a răspuns:

Comandati ceva de la Kfc si primiti si un ketchup la pliculet si paie. Rupi un colt de la pliculetul de ketchup si bagi paiul pe gaura din pliculet, apoi bagi pliculetul in suc, paiul fiind tot in plic, si apoi pui capacul! si ea o sa bea din ketchup in loc de suc laughing)) funda?

| reeebook a răspuns:

Ia o sticla de cola 2l cel mai bine, un pachet mentos (cele mentolate) apoi, deschizi capacu la sticla si incerci sa arunci 2 (mai multe nu poti iti garantez) si inchizi sticla cat de repede poti apoi o pui pe masa sau unde vrei u iti garantez ca o sa razi 1 ora cel putin laughing

| adriannicolae a răspuns:

1.Daca ai operna cu vanturi sau ceva sa sune ca o basina pune-o sub un scaun, fotoliu etc.2. Pune o galeata cu apa sus la usa, si sa stea bine si cand deschide usahappy.3.Incearca sa fii pea calculator cat mai ascuns si punele niste intrebari jenante pe mes, facebook etc, dar vezi sa nu-ti vada imaginea si numele.4.Deghizeazate in ceva infiorator pentru ai speria.Iti dau un sfat fi tot timpul ascuns!happyFunda? Daca vrei.