| girl99as_7693 a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa joc ceva! Dar nu stiu ce! Ma puteti ajuta? Nu vrea jocuri cu batai si montrii(sunt fata). Sa fie online

Funda la cele mai interesante

Răspuns Câştigător
| DeeA_6936 a răspuns:

Buna! uite aicea :
-stardoll
-Www.roiworld.com
-www.i-dressup.com
Meez,myepets,webkinz,neopets,moshimonsters,myepets3d toata cu.com la sfarsit
-Www.missbimbo.com
Www.gosupermodel.com -e fain jocul dar se castiga banii mai greu;)
-Www.ladypopular.com
Www.ejocurifete.ro
Http://www.dolidoli.com/index/
Www.foopets.com
cam atatea :) Sper ca te-am ajutat. Funditaa te rog :o3?

3 răspunsuri:
| Prankster6 a răspuns:

Miss bimbo (hi5)

| PeAfara a răspuns:

Depinde cati ani ai
Eu ti-as recomanda www.conquiztador.ro sau www.gamezer.com

Sper sa iti placa :)

| tbxx a răspuns:

Daca ai cont pe facebook iti recomand: It girl, Barn Buddy game, Farm Ville, City Ville, Mall word. big grin
Online: Conquiztador, sau intri pe yahoo si descarci jocuri gratuite. Ai grija! sa fie gratuite!winking:X