| Aladeen123assd a întrebat:

as vrea sa ma apuc de ceva jocuri noi si nu stiu ce sa aleg, sper ca ma puteti ajuta recomandandu-mi ceva jocuri
Spec:i5 Skylake
gtx 970
16GB RAM

Răspuns Câştigător
| Ov3rh3at a răspuns:

Ai putea sa incepi frumos cu urmatoarele jocuri big grin pentru ca ai o configuratie foarte buna: Gta V, The Forest, Middle Earth: Shadow of Mordor, Wolfenstein: The new order, Tom Clacy`s The Division, The Witcher 3, H1Z1, The Elder Scrolls V: Skyrim, Cs:Go, Mad Max, Far Cry Primal, Rise of the Tomb Raider, Need for Speed 2015 big grin Ti-am dat o gramada

| Aladeen123assd explică (pentru Ov3rh3at):

Mersi, am sa incerc cateva din aceste jocuri.

2 răspunsuri:
| Ansio a răspuns:

Jocuri gratis:Hearth Stone, Dota 2.
Jocuri pe steam cu bani:Cs Go, GTA V.
AM scris doar jocurile care le joc eu.