| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Aseară pe la ora 3:00
M-am trezit să mă duc la baie și când să întru în baie am văzut un om care era gol și plin de sange și vorbea într-o limbă ciudata.
M am apropiat de el și l am întrebat daca se simte bine și cum de a ajuns la mine în baie iar el s-a ridicat în picioare și venea spre mine, avea un cutit în mana plin de sânge.
Eu am închis ușa la baie am alergat spre telefon să sunt la politie, dar nu îmi găseam telefonul asa ca am fugit afara (am uitat sa precizez ca eram singura acasă)
Afara mai era un bărbat îmbrăcat în negru ce stătea lângă mașină parcată în fata porți.
Atunci am încremenit și am țipat cât am putut dar nimeni nu a venit sa vadă ce se întâmplă!
Bărbatul când a văzut ca început sa tip și mai tare a început să alerge cu pași mari și rapizi spre mine iar eu am fugit în curte ca o disperata și ceream ajutor. In timp ce bărbatul alerga după mine sa ma prindă eu încercăm să sar gardul la vecina dar m-a prins și ma băgat în mașină și mi-a zis ca el încearca sa ma apere nu sa îmi facă rău. Ca a văzut bărbatul plin de sânge intrând în casa mea (știu ca pare dintr-un film de groaza dar de atunci am coșmaruri, mă puteți ajuta?)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai facut o mica regizare scrisa dintr-un film fictiv. Daca erai in masina strainului acum erai fie la trafic de care vie sau tinuta in sechestru

| Catrice a răspuns (pentru mgtow):

Ai uitat de traficul de organe.

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

Stiam dar nu se practica asa mult chiar deloc in europa. Prostitutia e pe primul loc mai ales romancele sant in top, mai bine erau altele dar tot noi ne facem de ras cu femeile prin tari straine.

| Catrice a răspuns (pentru mgtow):

Măcar sa facem un scenariu complet, nu contează ce e în realitate. Întrebarea este o ficțiune, deci și răspunsurile vor fi ficțiune.

| sierra1 a răspuns:

Inchide dom'le tv-ul ăla odată!

| Hammurabi a răspuns:

O fi scenariu dar e unul prost.
Ești singură acasă, te duci la baie și dai peste un bărbat necunoscut, gol și însângerat. În casa ta.
Și ce faci tu?
Îl întrebi dacă se simte bine în loc să te c@ci pe tine, ca orice om normal. laughing)))

| DeathIncarnate a răspuns:

Citeste o carte, o sa’ti mai schimbe scenariul din căpșor

| QElenaBoghiu a răspuns:

Mulți invidioși o să zică că am inventat povestea rolling on the floor)