| vladdutu a întrebat:

care vi s-au parut cele mai haioase si stupide intrebari de cand stati pe TPU.ro si daca vreti puteti sa punetoi si bancuri

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Buna TPU, care e id-u lu justin bieber? ...mentionez ca il vreau pe cel real!

(mortii vostri de copii ratati...)

| Kazimir a răspuns:

Intrebarea ta de dinainte "cum sa fac comicuri" e genial de stupida

| danielache a răspuns:

Da cand a intrebat nu stiu cine ca ce e ala Petting si a zis ca i-a dat la prietena lui din castron si a frecato cu manusa rolling on the floor Funda>?

Apache
| Apache a răspuns:

@danielache.lol ...era cretaker laughing

| Tweetymrrr a răspuns:

Chiar asta de mai sus; x

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

"Daca m`am masturbat cu coada de la matura mai sunt virgina" Cea mai buna rolling on the floor)... Dupa ce ca esti proasta mai si semnalizezi.