| Catecrs a întrebat:

Caut cea mai buna gluma dar fara prostii dar sa fie cat se poate de amuzanta! Cea mai buna are fundha!

4 răspunsuri:
| Deenniii a răspuns:

Doua blonde calatoresc cu trenul. In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai în vârsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea-cel Batrân...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment întra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, batrine! De sute de ani nu te-am mai vazut.
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?

| mysterious a răspuns:

Cica la spitalul de nebuni, toti nebunii intr-o camera, o galagie de nedescris! Intra doctorul:
- Ba! Ce-aveti ba?
Unu’ face:
- E… Noi suntem macaroane si fierbem acum!
- Gata! Ati fiert destul!
Toti se opresc, numai unu’ "fierbe" in continuare. Doctorul:
- Bai, tu n-ai auzit?
- Ba da, da’ eu m-am lipit de oala!

| Gicone a răspuns:

Un politist opreste o masina si ii ofere 50. 000 $ pentru ca poarta centura de siguranta.
-Felicitari, domnule! ce veti face cu banii?
-In primul rand o sa imi iau carnetul de conducere!
Si sotia sa din dreapta lui zice:
-Nu il ascultati! Asa zice el cand este beat.
-Poate vom inapoia masina asta furata si ne cumparam alta! zice un om din bancheta din spate!
-Am trecut deja granita? se aude o voce din bortbagaj. rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Te-ai prins? soferul nu avea carnet, era beat, avea masina furata si vroia sa treaca si granita rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.pufulete.ro
www.bancuri.ro