| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii ati inventat voi. Si care e cantaretul vostru preferat? Fundita pentru cele mai multe Melodii inventate de voi kissScuze pentru categorie dar, e cea mai vizitata.

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Daca nu vrei sa fi luata la misto,mai bine postezi la categoria potrivita. Sper ca nu te asteptai la raspunsuri serioase,din moment ce ai postat la T/A.

Anyway,am inventat melodii cand eram mica,de-alea de copil copac,si cantaretul preferat, chiar si trupe, sunt multi/multe. O_o

| ReallySomebody a răspuns:

N`am inventat nici o melodie deoarece nu`mi dau silinta pentru asta
Cantaretul preferat = Antonia Filip (X factor):X

| ShimmEr a răspuns:

Mars de la T/A
Cu toata muzica ta
Exista categorii
Pentru astfel de prostii.
N-am chef sa ma uit in jur
Te vad pe tine si imi vine sa injur.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dispari.