| BombonicaXD a întrebat:

Care este cantareata/cantaretul vostru preferat? De ce? Al meu e Nane love struck pentru ca are melodii superbe si scrie niste versuri...

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Amy Lee

| ComatoseWine a răspuns:

Eminem si Lana del Rey.

| Vans a răspuns:

Ai nişte argumente de căcat referindu-te la cât de mult îţi place nane ăsta, cam ca şi un copil de 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lângă alţii, Fintroll şi Ensiferum.

| IndiferentXD a răspuns:

Nimeni Altu, Nane, Cheloo intr o ordine aleatoare!

| Neberius13 a răspuns:

Ce gusturi mai aveti si voi...
In fine, daca tot am dat click pe intrebare sa raspund si eu, Kai Hansen, membru Helloween pana in anul 1988 apoi fondatorul trupei de power metal Gamma Ray incepand cu anul 1989 si pana in prezent

| MikulAjutor a răspuns:

Smiley/E la moda si imi place cum isi abordeaza viatatongue