| Armyanka a întrebat:

Ce părere aveți? Mi-a ieșit bine?

http://i.imgur.com/jP2MU.png

Răspuns Câştigător
| Radaaa a răspuns:

Hey =D! Woow`e foarte frumos! Si vorbesc serios! Chiar e frumos^.^.

27 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Frumos!

| Deea03 a răspuns:

Da genial.

Te rog nu te apuca si tu de facut comic...

| Kuzco a răspuns:

Doamne nemaipomenit
Ar trebui sa te faci desenator
N'am mai fazut pe nimeni asa de talentat ca si tine
Suuuperb
Seamana cu tine la fix
(eram sarcastica doar haahaa)

| ElySiKazy a răspuns:

Kazimir.asa deci ma inseli =]]]
bine bine.plang straight face

| yoo23 a răspuns:

Aa... urata.

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Foarte frumos, dau nota 10 cu felicitari.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Bine, bine, bine de tot ti-a iesit! hypnotized...

| PhaseMorphXR a răspuns:

Ce ziceti de inca 2 maini dibace? hmm? :-> Can I join?batting eyelashes... o please say yes puppy dog eyes

| Armyanka explică:

@Kazimir Ai baut?

| Armyanka explică:

@Kazimir Nici nu stiu cum te cheamalaughingDoamne

| Armyanka explică:

@Kazimir Poftim: http://i.imgur.com/e9sDt.jpg

| Armyanka explică:

@Găină Chiar ca ești găinabatting eyelashes

| Armyanka explică:

@Kazimir Nu Si Lasama!

| Armyanka explică:

@Kazimir Inceteaza! Te implor!

| Armyanka explică:

Taci anonim prost :/

| Armyanka explică:

@Gaină
După ce eşti o gaină proastă mai şi semnalizezi! Mă doare fix în cur de părerile voastre jegoase! Staţi naibii in banca voastră!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Asta poate face oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Asta poate face oricine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa facem sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criss nu eu vb serios hypnotized

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criss ma cheama kazimir. sunt cu tatal din rusia. deci facem sex? deci prin deductie logica tu vrei doar sa stii cum ma cheama ca sa facem doar atat. damn salivez cand te vad. sigur o sa-ti placa de mine ^^
ps am bani daca asta vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@criss semeni cu o fosta de-a mea, nice big grin sa`mi trim Vodafone`u sau Orange`u pe privatbatting eyelashes damn i wanna have sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criss eu te vreau pe tine nu pe alta tongue plz have sex with me! pachetul meu de sex include si un oral in preludiu + 30 de minute minim (primul numar). o oferta pe care nu o poti refuza. precizez ca am un penis de 22 de cm egali cu varsta mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Criss se scrie lasa`ma. dar te iert pentru bunaciune. tot nu o sa te las pana nu o sa facem sex. imi plac fetele care poarta ochelari. app poza de data trecuta era mai orgasmica. ai o fata foarte frumoasa pe care as vrea sa o cufund in saruturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Criss cand o sa facem sex nu o sa ma implori sa incetez smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti duda, mai ales demonstreaza asta ca ti-ai raspuns singura la intrebare dupa ce ti-ai schimbat numele si apoi ai schimbat si poza.