| Laurici :x a întrebat:

Buna :) ce parere aveti : http://chriszuletzuofficialblog.wordpress.com/
Vreau parerea voastra sincera, nu va dau " stupid" sau "nefolositor" indiferent de ce scrieti, vreau doar parerea voastra. Si idei noi. Multumesc >:d<

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Imi place, ai un suflet frumos si curat plin de vise frumoase semeni foarte mult cum am gindit si visat eu la virsta ta.

9 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Toți ne dăm deștepți dintr-o dată...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nice,beautifulhappy

| maryana5 a răspuns:

Mie sincer imi place mult. Nu te lasa, poti aduce multe zambete happy

| Laurici :x explică:

Multumesc tuturor >; d<
@Șiret : eu ma destept pe parcurswinking documentandu-ma si invatand din greselile altora happy dar nu mi-ai sp ce parere ai despre blog. sad

| Mary24 a răspuns:

Bunahappy mie una imi place blogul daubig grin serios

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

E foarte frumoasa cred ca tu ai facut bravo ai muncit din greu felicitar e foarte frumoasa sa mai faci ok pa fundita daca nu te superi.

| anncky a răspuns:

:X imi place happy

| anncky a răspuns:

E f buna ideea happywinking
succes in continuare

| SloOpY a răspuns:

Ce super...big grinhappy