| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie?

http://www.youtube.com/watch?v=vsjPWWtV8zA

Vreau parerea voastra sincera:|!

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Mie nu imi place. happy

4 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Sincer nu e genul meu dar nu spun ca nu imi place. fiecare melodie transmite anumite sentimente celui care o asculta. ceea ce ei ne transmit prin versuri...e chiar adevarat happy cand am ascultat melodia mi s-a parut ca e vorba de un sentimentde tristete; deoarece toate se refera la scumpa si iubita noastra tara care a ajuns, sa zicem asa, vai de capul ei...

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Nu are nici-o legatura tara noastra plina de cocalari cu melodia astarolling on the floor!

| Zendayya a răspuns (pentru wolder):

Vroiam sa zic ca, din cate am vazut ce scria la comentarii, multi credeau ca este o manea si in ziua de azi nu se mai apreciaza muzica la adevaratele ei valori. dar in fine...

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Aaa! Pai sa stii ca seamana mult cu o manea nu stiu dc dar asa mi se pare si mie!