| marriutza a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Nu imi dati raspunsuri gen: sanatate, noroc, excursii, pe cel iubit etc. Eu una imi doresc asa: o pereche de cercei noi, un fes negru simplu, un mp4 nou, un parfum adidas natural vitality, un ghiozdan pe un umar si un gloss nou big grin laughing.

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ce mi-am dorit am primit:un uscator cu perie rotativa de la Rowenta, un epilator si niste adidasi superbig grin. pot spune ca sunt cu adevarat o femeie fericita, de asemenea doresc tuturorhappy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Un colier de argint şi onix de la Obsidian

| JoJo a răspuns:

Un porcusor de guineea si...tocmai am aflat ca-l primesc:X chiar inainte de Mosbatting eyelashes

| Mefisto23 a răspuns:

Nu vreau obiecte, vreau sa imi fie sotia sanatoasa si bebele din burtica, sa am casa plina de rude si prieteni si mi-as mai dori ca toti oamenii necajiti sa aiba macar de sarbatori putina bucurie.Mos Craciun, daca m-auzi... happy

| Cryssy a răspuns:

Buna. Nu am nevoie de nimic material. Numai bine!

| crisS a răspuns:

Un ondulator si o trusa de cosmetice big grin

| Livianananana a răspuns:

O piscina cu bani aaaaaaa si un rimel albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ghiozdan pe uma, un gloss, un parfum adidas, un lant de aur, o pereche de cercei de argint, o pisici siameza pufoasa alba si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mp3, blugi decupati, ghete cu toc mic...lantz pentru blugi...si lista poate continua, dar nu-ti imagina ca imi ia o pagina laughing

| ÅñdRa a răspuns:

Cel mai mult imi doresc de Craciun e sa vina sora mea din Spania, asta ar fi cel mai minunat cadou.

| usernamealy a răspuns:

Un sevalet si rafaelo:d

| soph999 a răspuns:

Eu imi doresc un i-pod, o geanta de umar(pentru schee hee)un parfum comme un evidence...si cam atathappyhappy0

| marriutza explică:

Se pare ca lista mea e mai mare. voi avea eu probleme? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor