| irinuk28 a întrebat:

Buna,credeti in fantome,strigoi etc? Daca da, ati avut vreodata o intamplare ciudata? Dau funda pentru cea mai infricosaroare intamplare.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, sunt de parere ca daca nu vezi cu ochii tai, nu crezi.Inainte numai mie mi-i se aratau chestii de genul asta, si, ft.rar familiei mele, dar.....aici situatia se schimba ft.mult,ca toti observa.si locuiesc aici de vreun an si jumatate, nu se intampla in fiecare zi.Inceteaza cateva zile, si iar incepe.Total absurd.Cat despre ceea ce spuneai ramo,masa lui al meu,a vazut cu ochii ei, ca usa la sifonier se deschide singura, ca se aud zgomote ciudate prin casa, si cel mai tare si groaznic, soneria suna singura.Eu una-s pisata toata.Dar pe cuvant daca baga vreunul de seama.Nimic.Mi-a dat maica-sa o chestie cum ca m-ar putea apara vezi Doamne.Nimic.Si,imi zice ca sunt slaba de inger.Pe dracu''. Chiar nu au nici o greata.

| irinuk28 explică (pentru kar1GaNNN):

Pai si cum mai poti locui in aceea casa? Eu as pleca cu prima ocaziewinking

| kar1GaNNN a răspuns (pentru irinuk28):

laughing)

15 răspunsuri:
| AtsukoKure a răspuns:

Azi când am rămas fară hârtie igienică şi eu eram pe tron.

| irinuk28 explică (pentru AtsukoKure):

rolling on the floor o intamplare nasoala.

| AtsukoKure a răspuns (pentru irinuk28):

Mai mult horrorsad

| cateluuus a răspuns:

ADVERTISMENT:
Nu citi dacă te afli lângă o cameră web.
S-ar putea să fie de rău.
Bun... Aseară pe când m-am aruncat în pat era o beznă îngrozitoare. Linişte, linişte completă. Nu puteam să dorm şi mă holbam la pereţi şi prin cameră. Deodată îmi captează atenţia calculatorul care era stins şi trona pe birou. Din camera web apare o lumină stranie care imprimă pe perete o faţă groaznică care a început să vorbească. Dar vai, nu pot să spun nimic pentru că... Salvează-te poate că şi a ta e la fel! Ajutooor!

| irinuk28 explică (pentru cateluuus):

Din pacate, laptopul meu e la reparat.Vai n-am reusit sa vad si eu, pacat, sti...Cati ani ai?

| cateluuus a răspuns (pentru irinuk28):

4 ani...

| irinuk28 explică (pentru cateluuus):

Se observa.

| cateluuus a răspuns (pentru irinuk28):

Thanx.

| irinuk28 explică (pentru cateluuus):

Welcomewinking

| SucDeMere a răspuns:

Nu! E o prostie. Nu există. shame on you

| stonul a răspuns:

Eu personal nu cred in fantome dar, candva, mi s-a intamplat ceva ciudat.Stateam cu mama si vorbeam in pat cand, deodata, s-a aprins televizorul, iar telecomanda era pe birou la 3 m distanta.

| firuca a răspuns:

Eu am fost in palatul parlamentului. am fost cu un prieten am urcat sus de tot. un fel de fum a aparut si s-a auzit un sunet ciudat o femeie venea rapid catre noi, zbura.noi am fugit nea urmarit pana la niste scari apoi nu nea mai urmarit.de atunci nu mai m-am dus acolo.

| Daria1234 a răspuns:

Nu, nu cred.E chiar o prostie.