| Sophie a întrebat:

Cum poti deveni expert T/A?

26 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu poti deveni expert t/a.
eventual exper TPU, da` nu prea cred ca ai sanse laughing

| Sconcsiş a răspuns:

Cum dracu să aibă scris expert T/A dacă nu există aşa ceva? Despre cine e vorba?

| Fragile a răspuns:

¤ค๔เภค,fata a pus doar o întrebare, nu cred că tu nu ai avut în viaţa ta o nedumerire. Şi a propos,"Apropo, sa nu iti treaca prin cap ca vei pasii pe usa acestei categori ".Dar cine eşti tu dragă? Adminul site-ului, de hotărăşti cine să stea la T/A şi cine nu? Fiecare are voie să vină aici.

| Fragile a răspuns:

¤ค๔เภค,păi abţine-te, nu e neapărat proastă dacă a pus întrebarea asta, poate ea chiar nu ştia că nu există expert T/A!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

@adina Nu am chef happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

@ค๔เภค De 7-8 luni la T/A? Abia recent ai inceput sa pui intrebari si sa raspunzi, mincinoaso.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Simplu:raspunzi la cat de multe intrabari idioate(ex:"Cine imi tot mananca biscuitii? Tu esti bunico?") si voila.

Sper ca te-am ajutat happy

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna iar
Pe ea nu? : http://www.tpu.ro/utilizator/ctdi
E facuta la misto(pe ea o chema mai intai fetitaCUmistourile, dar a fost suspendata).

Sper ca te-am ajutat iar :)

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@ค๔เภค au dat fitele`n capul tau, scumpa mea?! raised eyebrows

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@ค๔เภค, nu! doar ca m`am saturat de toate pitipoancele, ipocritele, cocalarele care se cred mari printese pe acest site! oh go on

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

@Alina,si ce vedeta esti tu pe aici ca sa dai raspunsurile astea? Mai bine pleci tu d-aici!

| Cosmin3D a răspuns:

Tipa de care vorbesti tu, avea scirs la poza de avatar expert T/A.Asa mi-am facut si eu odata.Adik imaginea ei a fost facuta in paint, unde a scris "Expert T/A". Sper ca intelegi, pentru ca nu prea stiu cum sa-ti explic...

| Macriii a răspuns:

Paiiii...Raspunzand la multe intrebari si sa primesti fundite...
ai inteles? Daca da plzzz funditaaa

Răspuns utilizator avertizat
| TooSexyForYou a răspuns:

@ค๔เภค cine esti sa comentezi atata? la aceasta categorie oricine are dreptul sa puna o intrebare ai venit tu repede cu gura pleaca de la t/a ai facut tu site-ul? tu esti regina? cine te crezi?

| Sophie explică:

Nu voiam sa devin expert T/A.Am vazut o tipa la care era scris Expert T/A.Si voiam sa aflu de ce.Atata tot.

| Sophie explică:

Ms Catelusa.

| Sophie explică:

Ms de raspunsuri.Dar nu era nevoie sa va certati pe pagina asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand pe proasta fara limite.winking
Fara suparare.winkinghappybig grin
*si Sophie da la stupid*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şti cum, drăguţa?
Plecand d.u de la trivia/amuzante c8chil copac.
Get a life!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, sa nu iti treaca prin cap ca vei pasii pe usa acestei categoriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu. Cred ca vrei sa spui Expert TPU. happy
Ca sa ajungi expert TPU, trebuie sa strangi cat mai multe puncte, sa ajungi pe locul 1 in rank. Apoi admini hoatrasc daca meriti sa fi experta. Daca intr-adevar te intereseaza cum ajungi expert T/A, raspunde corect la intrebarile T/A. Dar expert T/A nu prea merge spus. Bafta la ajutat lumea! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Căţeluşa cum dracu sa reactionez cand vad atata pros.ti.e in jur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD da, au dat probleme?
@SongsoftheSabbathSacrifice, sunt de 7-8 luniwinking asa ca shut up.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@SongsoftheSabbathSacrifice, auzi uita-te la profiliul meu si uita-te din ce data sunt pe site din februarie sau ianurarie 2011 oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sophie, avatarul fetei aceleia a fost facut in paint sau photoscape etc etc. Nu exista asa ceva.